Ota yhteyttä | Kyrö Distillery Company kyro-logo-mobile






Markkinointi & brändi

Mikko Koskinen, Founder, Kyrö Distillery company
Mikko Koskinen

mikko@kyrodistillery.com

+358 50 379 46 42

Anniina Kumara

Tapahtumat, sponsoroinnit, digitaalinen markkinointi

anniina@kyrodistillery.com
+358505718941

Founder & toimitusjohtaja

Miika Lipiäinen

miika@kyrodistillery.com

+358 400 484 576

Myynti

Jouni Ritola

+358 40 0705575
jouni@kyrodistillery.com

Tislaamoravintola, vierailut ja kokouspalvelut

Tony ”Tonto” Sivula

+358 400 748174

kmek@kyrodistillery.com

Tynnyrinomistajat

Anniina Kumara

Tapahtumat, sponsoroinnit, digitaalinen markkinointi

anniina@kyrodistillery.com
+358505718941

Osoite

Kyrö Distillery Company

Oltermannintie 6

FI-61500 Isokyrö, Finland

office@kyrodistillery.com

 

Helsinki Office

Pursimiehenkatu 29-31 F

FI-00150 Helsinki, Finland

office@kyrodistillery.com

Omaa ruistynnyriä etsimässä?

Oman tynnyrillisen ruista voi ostaa kypsymään tislaamollemme Isoonkyröön. Tällä hetkellä meillä ei ole avointa tynnyrimyyntiä, mutta jätä yhteystietosi oheiselle listalle - sen kautta kuulet tulevista eristä.

Tynnyriasiakkaistamme vastaa Anniina, joka tiedottaa tynnyreistä kiinnostuneita säännöllisin väliajoin.

Jakelijat

Tästä löydät jakelijamme.

Choose country
Baranows Emporium

Joey Tai

joey@baranowsemporium.com

Grit Beverages

Toon Hungenaert

toon@gritbeverages.be

L.Derksen & Co. GmbH.

m.p@derksen.at

Gotham East

daniel@gothameast.com / harold@gothameast.com

Interbrand Wines & Spirits Denmark Aps
Tornerosevej 127 A DK-2730 Herlev
Phone: +45 43 20 73 00
ulrik.holst.jensen@interbrandsnordic.com
+45 31 20 25 44
Kiil & Ko

evelin@kiil.ee

Interbrands Wines & Spirits Oy

Pietarinkuja 3
00140 Helsinki

juho.lokka@interbrands.fi
Puhelin: +358 9 682 9310

 

La Maison Du Whisky LMDW

9-11 Rue Martre
92110 Clichy

Caroline Boutroux

c.boutroux@lmdw.com

 

Sierra Madre GmbH
Sierra Madre GmbH
Rohrstr. 26
58093 Hagen
Josephine Hillebrand Perry
Tel. +49 2331 37756 21
j.hillebrand-perry@sierra-madre.de
Pear & Carrot Limited

per@pearandcarrot.com

Fine Spirits

edoardo.bottino@finespirits.it or

goran@finespirits.it

Liquors Hasegawa

osawa@liquors-hasegawa.com

Jangsung Global

Kim Hwy Min

hm_kim@jangsungglobal.com

Grit Beverages

Toon Hungenaert

toon@gritbeverages.be

Wholly Spirits

shawn@whollyspiritsasia.com

Right Spirits

jev@rightspirits.com

Interbrands Wine & Spirits Norway AS

Morten Christopher Arentz

morten@interbrands.no

Centrobalt

brandmanager@centrobalt.spb.ru

La Maison Du Whisky Singapore

m.musnier@lmdw.com

Interbrands/Hermansson Co

jennifer@hermanssonco.se

SLS Consulting

mika.sahlstrom@sls-consulting.com

Maverick Drinks

+44(0)1892 888 443

hi@maverickdrinks.com

Liquid Gold Ltd

Phuong Hoang

desilvaroy@gmail.com

Reynir Valgardsson

reynir@drykkur.is

Petkovic d.o.o.

petkovic@ri.t-com.hr

ARE YOU OLD ENOUGH TO DRINK IN YOUR COUNTRY OF RESIDENCE?

Yes No

By entering this site you agree to our privacy and cookie policy.